Opakowania jubilerskie | Ekspozytory do biżuterii | Opakowania ekskluzywne
english|russian
   
O nasReferencje Promocje
OfertaAktualnościKontakt
 
      Aktualności
Nowe opakowania do biżuterii już w sprzedaży!   (2007-02-26)

W naszym katalogu pojawiły się zapowiadane wcześniej opakowania jubilerskie. Pudełka serii UAM, UHU i UR 1MR wyróżniają się oryginalnością, elegancją i wykonaniem.

Opakowania serii UR 1MR wykonane są ze skórkopodobnych materiałów. Na wierzchu każdego pudełka jest szew, który dodaje pudełkom nie tylko elegancji, lecz również świadczy o wysokiej dbałości o jakość. Opakowania są jednoczęściowe z białą wkładką.

 

 

 

 

Na serie UAM i UHU składa się po pięć pudełek do biżuterii wykonanych z kartonu, oklejanego papierami różniącymi się i fakturą i kolorem. Opakowania UAM wyróżnia kształt i opalizujący papier. Pudełka serii UHU są dwuczęściowe, przy czym wieczko ma schodkową krawedź.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi modelami w naszym katalogu internetowym: opakowania UR 1MR, opakowania UAM, opakowania UHU.Więcej aktualności  
UWAGA! Nazwy firm, loga, nazwy wyrobów, wzory użytkowe oraz inne elementy graficzne prezentowane na naszej stronie czy wyrobach umieszczonych na niej są własnością firm zamawiających, a ich prezentacja na stronie www ma charakter informacyjny.
 
Copyright by MARES PACKAGING Co. Sugestie dotyczące strony