Poznaj nas

Mares Packaging

Jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań ekskluzywnych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości opakowań z drewna, aluminium, tektury, skóry i tworzyw.

Od  roku 1990 do dzisiaj dostarczamy wysokiej jakości, eleganckie opakowania dla branży jubilerskiej, reklamowej, optycznej, numizmatycznej, producentów odznaczeń i medali, upominków i wielu innych. Z naszych usług korzystają Klienci prawie ze wszystkich branż przemysłu i usług, instytucje rządowe, duchowieństwo i osoby prywatne.

Nasze opakowania stosowane są do biżuterii, upominków firmowych, gadżetów reklamowych, zaproszeń, zawiadomień, prezentacji produktów, jako próbniki, wzorniki, zestawy informacyjne, starterowe, promocyjne. Posiadamy własny dział projektowy, narzędziownię i szeroki park maszynowy, co pozwala nam na bardzo szybkie uruchomienie produkcji.

Zapewniamy profesjonalną realizację i wysoką jakość wyrobów, potwierdzoną wyróżnieniami i nominacjami, m.in. w kolejnych edycjach konkursu Art of Packaging na najlepsze polskie opakowanie oraz w konkursie Europe Award for Quality. Jesteśmy także laureatem konkursu Najlepsze w Polsce w kategorii „Produkcja, handel i sprzedaż opakowań ekskluzywnych”.

Proces projektowy

Nasze wieloletnie doświadczenie bardzo ułatwia nam współpracę z naszymi partnerami. Proces projektowania nowych, spersonalizowanych rozwiązań opakowań jest dużo prostszy, kiedy możemy już w czasie rozmowy informować partnera o możliwości wykorzystania różnych modyfikacji indywidualnie dopasowanych wersji pudełek oraz o skutkach zarówno wybranej technologii, jak i czasie ich wykonania. Tym samym potrafimy też ocenić koszty, które często determinują wybór ostatecznej wersji, którą następnie wdrażamy do produkcji.

Wywiad z klientem

Dobór materiałów

Wykonanie prototypu

Akceptacja prototypu

Produkcja opakowań na zamówienie

Produkcja

Dostawa do klienta

Trochę o nas

Poznaj nas przy pracy

NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ I DUMĄ NASZEJ FIRMY SĄ PRACOWNICY !

Przyjazna atmosfera pracy i tworzone relacje między poszczególnymi pracownikami oraz działami, na wzór rodzinny, bardzo ułatwiają współpracę i  są niekwestionowanym atutem naszej firmy.

Opieramy naszą kulturę organizacyjną na podstawowych wartościach, którymi są wzajemny szacunek, pasja i wiarygodność.

Zapraszamy do kontaktu każdego, kto w pełnej wolności serca, zechce tworzyć swoje indywidualne projekty, które później wspólnie możemy wdrożyć do produkcji.

Nagrody i nominacje

Nominacja w konkursie Art of Packaging

Wykonane przez naszą firmę ekskluzywne pudełko na sztućce znamienitej marki HENNINGER zdobyło nominację w konkursie Art of Packaging na najlepsze polskie opakowanie w kategorii Professional. 

Nagroda The Best in Poland

Zostaliśmy uhonorowani godłem The Best in Poland w kategorii produkcja, handel i sprzedaż opakowań ekskluzywnych.

Nominacja w konkursie Art of Packaging

Nasze opakowanie na butelkę nominowane w kategorii Professional do nagrody głównej w konkursie Art of Packaging.

Certyfikat w programie Wiarygodna Firma

Zostaliśmy wyróżnieni otrzymaniem certyfikatu w programie „Wiarygodna firma”.

Nominacja do nagrody Europe Award of Quality

Nominacja w konkursie International Europe Award for Quality za wysoką jakość produkowanych wyrobów.

Nominacja w konkursie Art of Packaging

Nasze opakowanie na koniak było nominowane w kategorii Professional do nagrody głównej w konkursie Art of Packaging.

Certyfikat rzetelności

Jesteśmy dumni z otrzymanego certyfikatu „Rzetelna Firma”.