Opakowania jubilerskie | Ekspozytory do biżuterii | Opakowania ekskluzywne
english|russian
   
O nasReferencje Promocje
OfertaAktualnościKontakt
 
      Aktualności
Nowe zasady rabatowania   (2006-04-05)

Od 25. października 2005 roku firma MARES wprowadza nowe zasady
rabatowe. Wszelkie dotychczasowe cenniki , zasady sprzedaży i poziomy
rabatowe ulegają anulowaniu.
Chcielibyśmy zaproponować Państwu 4 pakiety rabatowe:

  • brązowy
  • srebrny
  • złoty
  • platynowy.

W każdym z pakietów wystepują 3 poziomy rabatów. Konkretne poziomy upustów zależą od kwoty Państwa zakupu. Wartość zakupów sumuje się przez kwartał. Mają więc Państwo 3 miesiące na uzyskanie poziomu zniżek na następny kwartał.
Za każdym razem możecie nas Państwo informować, jaką wartość zakupów Państwo
przekroczyliście. Jeśli znajdziecie się Państwo w kolejnym pakiecie w czasie trwania kwartału rozliczeniowego, to wyższy rabat dostajecie Panstwo wcześniej. Informacje o poziomie upustu można jednak uzyskać jedynie o dwóch następnych - wyższych stopniach rabatowych.
UWAGA, KUMULACJA!
System jest prosty – po każdej wystawionej fakturze w ramach jednego kwartału, kwota zakupu się kumuluje. Jeżeli przekroczy określony poziom, na przykład po dwóch tygodniach, następne zakupy robią Państwo z wyższym upustem. Jeżeli kolejna faktura na określoną kwotę, wraz z fakturami wcześniejszymi, da sumę uprawniającą Państwa do jeszcze wyższego rabatu, dostajecie go Państwo przy kolejnym zakupie.

Pobierz pełną informację (format PDF)Więcej aktualności  
UWAGA! Nazwy firm, loga, nazwy wyrobów, wzory użytkowe oraz inne elementy graficzne prezentowane na naszej stronie czy wyrobach umieszczonych na niej są własnością firm zamawiających, a ich prezentacja na stronie www ma charakter informacyjny.
 
Copyright by MARES PACKAGING Co. Sugestie dotyczące strony