Opakowania jubilerskie | Ekspozytory do biżuterii | Opakowania ekskluzywne
english|russian
   
O nasReferencje Promocje
OfertaAktualnościKontakt
 
      Aktualności
Palety INKA w prasie.   (2007-01-12)

W nr 1/2007 Gazety Przemysłu Drzewnego ukazał się artykuł "Palety INKA z drewna prasowanego Bez fumigacji wychodzi taniej" przedstawiający palety INKA. Poniżej przytaczamy krótki cytat.

Na europejskiej mapie firm -dostawców palet typu INKA w Polsce zaznaczono tylko jeden punkt sprzedaży – firmę Mares z Poznania, podczas gdy w sąsiednich Niemczech jest ich około 40.
Palety z drewna prasowanego INKA są produkowane w opatentowanej technologii “Werzalit”, strzeżonej pilnie przez trzy fabryki w Europie w Oberrot (Baden-Wuerttemberg), Ermelo (Holandia) i w Berlinie. Palety są produkowane z powtórnie przetworzonych surowców, które powstają z przerobu wyselekcjonowanych resztek drewna...

Artykuł możecie Państwo przeczytać w Gazecie Przemysłu Drzewnego nr 1/2007 lub wyszukując "Palety INKA" na stronie www.drewno.net.Więcej aktualności  
UWAGA! Nazwy firm, loga, nazwy wyrobów, wzory użytkowe oraz inne elementy graficzne prezentowane na naszej stronie czy wyrobach umieszczonych na niej są własnością firm zamawiających, a ich prezentacja na stronie www ma charakter informacyjny.
 
Copyright by MARES PACKAGING Co. Sugestie dotyczące strony